top of page

שיתוף אישי על הסיפור שלי ועל האינטראקציה עם המדריך הרוחני שלי

אחד הרגעים הכי משמעותיים שחוויתי עם המדריך שלי היה הרגע שבו ישבתי במשרד מתוסכל ומדוכא ושאלתי מה אני לא עושה נכון? באותו הרגע קיבלתי הודעה בפייסבוק מאדם זר ששאל אותי האם אני מטפל והאם אפשר להיפגש איתי. באותו הרגע הרגשתי בעיטה חזקה באזור הבטן ופשוט יצאו לי דמעות. הרגשתי את המדריך שלי בכל תא בגוף אומר לי שזה הכיוון שלי. זו השליחות והגיע הזמן לעשות צעדים קונקרטיים.


באותו הלילה המדריך הגיע אלי גם בחלום והראה לי את השותף שלי גיל. החלום אמר לי שזו הדרך שאני הולך לעבור ועלי לפעול ולקבל זאת. ידעתי שהמדריך שלי מבקש ממני ללכת אליו. נפגשתי עם גיל באותו היום וסיכמנו שהוא ילמד אותי לעומק את כל הטכניקות הסומטיות ואני אעזור לו בסדנא שהוא תכנן לפתוח. החיבור עם גיל היה קוסמי והשלמת אנרגיה עבור שנינו. התחלנו לשדרג ביחד את הפרקטיקות והוספנו מודלים חדשים של רגרסיה ופרוטוקולים שונים.


במקביל התחלתי לקבל לקוחות שפנו אלי בעקבות התוכן שהעלתי ברשתות. עוד הרבה לפני כן קיבלתי קריאה להתחיל לשחרר את הערכים והמידע שלי החוצה. באותה התקופה בכלל עסקתי בנדל"ן אבל במקביל הייתי מעלה סרטונים על מטאפיזיקה ורוחניות. אבל מאותו היום פשוט עזבתי הכל והתמקדתי רק בשליחות. המשכתי בכל הכוח למתג את העסק הרוחני והאותנטי שיצרתי בשם "דור התודעה החופשית" מאותו הרגע שפתחתי את הפקק המון נשמות התחילו לזרום לחוויה שלי.


מהר מאוד המדריך שוב הגיע כדי להגיד לי שיש המון נשמות שמחכות לי ודאג להעביר לי בדרכים יצירתיות שהגיע הזמן להתחיל להפעיל קבוצות כדי להאיר כמה שיותר נשמות בכדור הזה. ישבתי מול חבר טוב שהפך בשנייה אחת להשתקפות של המדריך הרוחני שלי ואמר לי: "דור כמה תוכל כבר לקבל אנשים בצורה פרטית" זה הדהד בי חזק והבנתי שהגיע הזמן לעלות לשלב הבא ולפתוח קבוצות.


באותה התקופה הפעילות שלי ושל גיל הייתה נפרדת וכל אחד התעסק בפעילות שלו. אבל פתאום ההדרכה הורידה לי את הרעיון ליצור קהילה משותפת שלי ושל גיל עם כל אותן הנשמות שסיימו את תהליך העומק שלנו. הרגשתי שהרבה נשמות עוזבות אותנו בלית ברירה כי הסתיים הקורס. מעבר לכך הבנתי כי אותן נשמות לא באמת מתרגלות בבית את הפרקטיקות, ומצד שני נורא רוצות להמשיך בתהליך הרוחני ולהמשיך לתרגל את הפרקטיקות ולקבל ערך. מכאן נולד לי הרעיון לקהילה משותפת עם מפגשים שבועיים, פרקטיקות, הרצאות מטאפיזיות, ולווי רוחני. ממש להפוך את זה לבית חם עבור טרנספורמציה של נשמות.


הפעילות הפרטית שלי גדלה ל2 מחזורים בחודש וכאן הגיע קריאה נוספת לעבור עוד שלב רוחני, להוריד את האגו ולהתאחד ביחד עם הפעילות של גיל ולהפוך את זה לבית ספר רוחני כדי להשפיע על כמה שיותר נשמות בגלגול הזה. זה הפך מ"בראש של גיל" ו"דור התודעה החופשית" - לבית המימד הפנימי. האיחוד היה מרגש וביחד עם זאת הביא איתו הרבה שיעורים ואתגרים לא קלים בכלל. הרבה שינויים בתדר האנרגטי, בדחיסות ובמבנה העסק. הכל הפך לדינמי בצורה קיצונית. יצאנו מכל זמן לינארי והבנתי שיש כאן משהו הרבה יותר גדול ממה שחשבתי.


תקופה של טלטלה רגשית, שינויים בתדר הרגשי ושינויים חדים בפרספקטיבה. הלב שלי נפתח לגמרי והתחלתי לדבר ישירות עם המדריך הרוחני שלי, ממש שיחות כל בוקר וסימנים לאורך כל היום. מעברי האנרגיה נפתחו לי וכך גם התחלתי לשמוע מחשבות, לקבל מסרים ולקבל ויז'נים.


קיבלתי הכוונות ברורות במדיטציות של מה צריך לחבר אנרגטית ואיך לחבר. זיהיתי בחוויה שלי מורים רוחניים גבוהים שבאו גם הם להאיר נשמות. כל אותם המורים "במקרה" עברו אצלנו תהליך עומק בין אם זה היה בסדנא הפרטית שלי או בסדנא של גיל. וגם "במקרה" היו בדרך כמה קונפליקטים עם אותם המורים שציינתי, ועם זאת הרגשתי שזה לא ממש קונפליקטים, אלה שיעורים שאנחנו מעבירים אחד את השני, כדי בסופו של דבר להתאחד ברגע המדויק.


קיבלתי סימנים חזקים גם ביום יום שלי וגם במהלך מדיטציות, שאותם המורים צריכים גם הם להדריך בפלטפורמה שאני וגיל יצרנו. הבנתי שעלינו להתבגר ולהתאחד ביחד כדי ליצור מהפכה בתודעה הקולקטיבית. הרגשתי בכל העצמות שלי שאני צריך להתחיל לחבר את האנרגיות של כל אותם המורים ולהתגבר על הקונפליקטים האגואים שחווינו אחד עם השני. וזה מה שעשיתי. הרמתי טלפון לאחד המורים וביקשתי ממנו להיפגש.


בפגישה פרקתי הכל והסברתי לו שעלינו להתאחד ולא ליפול שוב כמו באטלנטיס שכל אחד בסוף החליט ללכת בדרך שלו לבד מתוך סיבות אגואיות נסתרות. הבנתי שזה ממש התיקון שלי מתוך הגלגול שלי באטלנטיס. הבנתי שזה הרגע להתבגר רוחנית ולשים כל מניע אגואי בצד כדי להתאחד עם כל אותן הישויות הרוחניות שבאו להאיר את האנושות בזמנים אלו.


ב6.6.22 חוויתי פריקה רגשית עמוקה בתוך פרוצדורה של נשימה מעגלית. לפני הסשן התחילו לי כאבים באזור הבטן בזמן שהייתי בשירותים, ועם הכאב הזה הרגשתי שאני צריך לעשות משהו. הרגשתי שצריך לקרות משהו. ואז זה נפל. הרגשתי שאני צריך לעשות סשן של נשימה מעגלית.


חזרתי לסטודיו וביקשתי מאור האסיסטנט שלי שיעשה לי סשן ויחלץ לי על הרקמות בבטן באזור הכואב. תוך דקות ספורות נכנסתי לטראנס עמוק של גלי תטא. התחלתי לבכות, לצרוח וברגע אחד פשוט נכנסתי לתוך גלגולים וקארמות מחיים קודמים. ראיתי המון גלגולים שלי וצעקתי שאני רוצה לחזור הביתה. ראיתי את העץ הנשמתי שלי ואת כל אותם המורים שדיברתי עליהם. כל אותם המורים שהרגשתי שצריכים להתמזג איתנו במסע הזה. הבנתי שאני צריך לעשות שלום בין כולם ולחבר את האנרגיות של כולנו.


הרגשתי בסשן שכל המטריקס קורס לי בתוך החוויה הפנימית. לאחר הדרמה נכנסתי לכמה רגעים של סאמאדהי מוחלט. ההרגשה הייתה כאילו כל תחושה של דז'ה וו שחוויתי כל חיי, התמזגה לתחושת דז'ה וו אחת עצומה. הבנתי ברובד עמוק יותר את השליחות שלי כאן, ואת החשיבות של אותן הנשמות שצריכות להתאחד למען האנושות. כבר יום לאחר הסשן הייתי האקסטזה לחבר בין כולם והתחלתי לקבוע פגישות עם אותם המורים כדי לשפוך את מה שיושב לי בלב.


בכל אותם השיחות עם המורים חוויתי המון תחושות של דז'ה וו והרגשתי שאני ממש צופה בתיקון של הנשמה שלי מתוך הגלגול שלנו ביחד באטלנטיס. הרגשתי שכל העץ של המורים היו איתי בגלגול באטלנטיס ועכשיו אנחנו ממש מתבגרים רוחנית ושורפים את הקארמה הזו.


הפעם לא אתן לזה ליפול כמו באטלנטיס. למרות ההתערבות של האגו, נתתי לנשמה להוביל את המשחק הפעם. משהו גדול קורה בתודעה הקולקטיבית ובמיוחד בישראל. החלטתי שהגיע הזמן שלנו להתאחד וליצור טרנספורמציה עצומה.


בית המימד הפנימי מתרחב ל8 מורים מוכשרים. כל אחד עם הקסם שלו וטביעת האנרגיה הייחודית שלו. בקרוב יפתחו עשרות הכשרות וקורסים מטאפיזים\פרקטיים של כל אותם המורים שבאו להאיר. אנחנו מתרחבים ל3 סניפים בארץ והפעילות מתמזגת עם כל שמונת המורים.

 

אני מזמין אתכם להצטרף לתוכנית העומק שלי,

ללמוד עוד על השיטות שלי,

להצטרף לעמוד האינסטגרם שלי,

לצפות בערוץ היוטיוב שלי,

ולצפות בערוץ הטיק-טוק שלי.

דור שמאי צוחק

130 צפיות

ความคิดเห็น


bottom of page