top of page
תמונות (9).png

פראנאימה

הנשימה זה אחד הדברים הראשונים שאנחנו מאפסים ומטפלים בהם בתהליך הרוחני. נשימה זו המכניקה והמפתח לכל המניפולציות שאנחנו עושים עבור ריפוי, מיקוד, איזון מערכת העצבים ההיקפית, הגעה למצבי תודעה אלטרנטיביים והגעה למצבי שקט ורגיעה.

כשאנשים מגיעים אלינו לטיפול או לתהליך עומק קבוצתי, פראנאיאמה זה שער הכניסה הבסיסי ביותר למסע הרוחני, הכולל סט הטכניקות האפקטיבי ביותר עבור איזון והנעה אנגרטית של פראנה. כשטראומה קורית, מעבר לפגיעה הרגשית, הנשימה זה הדבר הראשון שמשתבש. כמו כן, מתח ומצבי לחץ ביומיומיים גורמים לדפוסי נשימה שטחיים במתכונת של היפו-ונטלציה או דפוסי נשימה לא מבוקרים במתכונת של היפר-ונטלציה. דפוסי נשימה כאלה הם קטסטרופה עבור המערכת שלנו. הגוף לא יודע או מבחין, האם אנחנו חווים מצב סכנה, מדמיינים מחשבות טורדניות או נושמים בצורה הרסנית. כשאנחנו נושמים בצורה שמרמזת על סכנה, הגוף מפריש הורמוני לחץ וכימיה שפועלת נגד המערכת, וגורמת לה לעבוד מתוך הישרדות.

אם אנחנו לא נושמים נכון, הגוף מתרגם את הנשימה הדלה או הלא סדירה, כמצב כזאת, גם אם זה בעצימות נמוכה מאוד, (למשל זיהיתם מישהו בזווית העין שלא נראה לכם, אתם עולים על הבמה לנאום, שאלו אתכם משהו בשיעור או בישיבה ולא הייתם מוכנים, נכנסתם לוויכוח וכו'), הוא שולח אותות למוח על מנת שזה יתחיל להפריש הורמוני לחץ. המערכת הסימפטטית שאחראית על מצבי Fight or Flight.

למעשה מאותו הרגע, כל המערכות בגוף יתחילו לפעול בצורה שמיישרת קיו עם מצב הסטרס החדש. הפה יפסיק לייצר רוק, מערכת השתן תפסיק לפעול, האמיגדלה נכנסת לפעולה, מערכת החיסון מפסיקה לפעול וכך גם מערכת העיכול. הדם יזרום ממרכז הגוף לגפיים,  מאחר שהגוף נותן עדיפות להישרדות באותו הרגע. ככל שהלחץ עוצמתי יותר, כך כם עצימות האפקטים שהגוף חווה.

 

פראניאמה היא שיטה סומטית שבה אנחנו לומדים לאפס את הנשימה שלנו מחדש, ליצור דפוס חיובי שיאותת נחת למוח. בעזרת הטכניקות השונות, אנחנו לומדים איך לאזן את עצמנו מבחינה כימית והורמונלית, ליישם מניפולציות עבור הוויה מיידית של שקט ורוגע, היכולת לכוון ולהרחיב את האנרגיה (פראנה) שלנו כרצוננו,  לאמן את השרירים של מעטפת הריאות, לחדש את מאגרי החמצן בגוף, לסלק רעלים, לשפר את מרקם העור, להעלות את רמות האנרגיה בגוף, לייצר מגע, גירוי ועיסוי של איברים פנימיים, ולשפר את תפקוד מערכות העיכול והחיסון.

 

מעבר לכל היתרונות הבריאותיים של השיטה, הפראנאיאמה מכינה אותנו לקראת תהליכים מתקדמים יותר של נשימה מעגלית ו-Kriya Yoga, שנשענים על הידע והיכולות שאנחנו מקבלים בתרגול הנשימות ביומיום.


השם של הפרקטיקה הזאת מורכב מפראנה - אנרגיית החיים + יאמה - פעולה של ערך. זהו השלב הרביעי בטכנולוגיית היוגה. הנשימה והחשיבה מקושרות אחת לשנייה בקשר אינטימי. אם רוצים להשפיע על אחת, אנחנו צריכים פשוט לכוונן את השנייה.

מהסיבה הזאת, בגלל שפעולה חזרתית זו הדרך הטובה ביותר לחווט את התת מודע שלנו, בתהליך העומק של רוחניות פרקטית שלב 1 אנחנו מתרגלים פראנאיאמה אחת ליום, למשך 20 דקות לפחות. בצורה כזאת, הגוף שלנו מסתגל לדרך חדשה של נשימה, ובזכות זה גם דרך חדשה של הוויה פנימית וחשיבה.

 

דרך הפראנאיאמה אנו משיגים את היכולת המטאפיסית לקשר בין המודעות לבין הגוף, ההכרה והאנרגיה, מה שמאפשר לנו לבצע טכניקות מורכבות יותר. מי שמתרגל את השיטה הזאת, יודע איך להביא את המערכת שלו לאיכות חדשה של שקט וקוהרנטיות, שמכינה אותו לתהליכי מדיטציה גבוהים יותר.

בבית המימד הפנימי אנחנו מלמדים את כל מנעד הפראנאיאמות, החל מקונסטלציות מודרניות של תרגילים עבור איזון מיידי, איפוס מצבי דרמה והרגעת המערכת, ועד לנשימות מסורתיות במגוון טכניקות, עבור גירוי של איברים פנימיים, החזקת אוויר בקומבאקה, נעילות אנרגיה באמצעות באנדות ועוד.

 

הפראנאיאמה זו שיטה של חוויה ישירה. מספיק שתבצעו ולו תרגיל אחד ואתם תרגישו את ההשפעה תוך כמה שניות. איפוס הנשימה שלנו הוא חיוני וקריטי לתפקוד מערכת פיסיולוגית ופסיכולוגית תקינה - הפראנאיאמה זו הדרך לעשות את זה. 

אפשר ללמוד פראנאיאמה בתהליכי העומק של בית המימד הפנימי או דרך הכשרה דיגיטלית מעמיקה עם רפרטואר התרגילים המלא.

WhatsApp Image 2023-03-28 at 17.12.55 (3).jpeg
פראניאמה
דור שמאי מטפל במישהו בסטודיו
גיל גייכמן מעביר נשימה קבוצתית בסטודיו

רוחניות פרקטית -
שלב 1: מיומנויות סומטיות לשחרור טראומות ואיזון כימי

נשימה מעגלית

כשמדובר בשחרור טראומות, עבודת סומטית של נשימה מעגלית זו אחת הפרקטיקות האפקטיביות והמיידיות ביותר שקיימות בארסנל שלנו. זו הדרך לשחרר אחת ולתמיד דפוסים, פחד ואנרגיה שלילית מהרקמות של הגוף. לא עוד טיפולים מנטליים שנמשכים שנים על גבי שנים. לא עוד כדורים להרגעה. 

בגלל שכל החיים שלנו נחווים בצורה רגשית, הרגש זה הדבר הראשון וששולט על כל השאר, התפקוד הגופני, הפסיכולוגיה, האינטלקט, התגובות שלנו לכל מה שבפנים ומחוץ לגוף. הנשימה המעגלית זו פרקטיקה סומטית שעוקפת את המערכת המנטלית, ומאפשרת לנו מגע ישיר עם התת מודע. כאן אנחנו מתעמתים עם הפחדים והאמוציות שהדחקנו שנים במערכת שלנו, ומביאים קונפליקטים פנימיים לכדי שחרור וסיום.

דרך נשימה מעגלית, אנחנו לומדים לבצע פרקטיקה אחת שמשחררת את כל מה שלא הצלחתם לשחרר עד היום. זו פרקטיקה שמבצעים אחת לשבוע, ובה אנחנו לוקחים את הגוף שלנו למסע של ריפוי. כל סשן יהיה אחר, כל שעה כזו בשבוע תהפוך להיות לכלי עקרי עבור פריקה אמוציונלית. ככל שתתרגלו את זה יותר, כך המערכת תרגיש בנוח לקחת אתכם עמוק יותר, לתוך חוויות אלטרנטיביות שלא הכרתם עד היום.

יש הרבה צורות של נשימה מעגלית, החל מנשימה מחוברת עם או בלי פנדולציה, ריברסינג, הולוטרופי, שמאני, צ'אקרות, עם או בלי נקודות לחיצה ועוד סוגים שונים של פרוטוקולים שמערבים מדיטציה מודרכת. 

כשאנחנו מבצעים נשימה מעגלית קורים שני אפקטים עיקריים: 
ראשית, מבחינת הפיסיולוגיה, רמת הדריכות בגוף עולה. אנחנו מתחילים להכניס את הגוף בהדרגה לרמות אנרגיה גבוהות דרך טכניקות של נשימה. שנית, עקב היפר-ונטלציה מבוקרת, אנחנו מחמצנים את הדם, מה שאומר שרמות החמצן בדם עולות, רמות הפחמן הדו חמצני יורדות, וכך מתבצע מעבר מוגבל של חמצן לשרירים ולמוח. דרך הפעולה הזאת, אנחנו מאפשרים לעצמנו לזרום לגלי אלפא ולאחר מכן, אם התת מודע מוכן - לגלי תטא. קריסה לגלי תטא קורים תחת חלימה, מדיטציה, נשימה מעגלית או טראנס עמוק. זה השלב שבו האגו קורס ואתם מתחילים לקבל מידע ויזואלי קונקרטי, לגבי טראומה, אירוע משמעותי, אנשים חשובים וכו'. אפילו שהסשן יכול להיות מרובה בדרמה ופריקה אמוציונלית, זה מצב חיובי מאוד להגיע אליו. זה הרגע שבו הגוף משחרר את הכאב התקוע בצורה חד משמעית.

כשמתחילים לנשום בצורה מעגלית, יש כמה שלבים לעבור, וכל אחד מהם הוא אינדיקציה עבורנו,
שאנחנו בכיוון הנכון לקראת שחרור טראומה.

כמו שהזכרתי, בשלב הראשון, כשאנחנו מיישמים טכניקות שגורמות לדם להיות רווי חמצן, נוצרת הפרעה של תחלופת חמצן לשרירים ולמוח, וזו גורמת לגלי המוח שלנו לרדת לפעילות של אלפא. זה השלב שבו האגו מתחיל להתנתק, ובאופן טבעי, אנשים שחדשים לפרקטיקה יכולים להיכנס ללחץ.

בשלב השני, הנשימה מתחילה להשפיע על הגוף, והאנרגיה שאנחנו מייצרים צריכה לפרוק את עצמה החוצה,
וזה מוביל למצבי של טטני, שבהם מפרקי הידיים או הרגליים או הלסת, או כולם ביחד - ננעלים. ההרגשה לא תמיד נעימה, אבל היא אינדיקציה עבורנו שאנחנו בדרך הנכונה.

השלב השלישי קורה, כשהמערכת הסימפטטית שהערנו, מסתנכרנת עם זיכרון טראומתי או כאב רגשי שעצור ברמת הריקמה. כאן מתחיל השחרור הרגשי, והטכניקה שהתחלנו איתה מתחלפת במכניקה אוטונומית שהגוף מפעיל כתהליך ריפוי.

נשימה מעגלית היא כלי מצויין לביצוע עצמאי, אבל בגלל שמדובר בכניסה אינטנסיבית ומאוד עמוקה למצבי טראנס שיכולים להיות מלחיצים נפשית ופיסיולוגית, אנחנו חייבים ללמוד אותה בצורה בטוחה והדרגתית. אנחנו רוצים להכין את המערכת, להרגיל אותה ובכך ללמד אותה להיכנס עמוק יותר.

בתהליך הריפוי הזה, אתם תוכלו לחוות אפיזודות מהחיים שלכם, כאלה שקרו בגילאים מאוד מוקדמים, ובטכניקות מסויימות אפילו לשחרר קארמות מהחיים הקודמים. זו בהחלט אחת מהפרקטיקות היותר אפקטיביות שניתן לחוות בצורה ישירה, מבלי הצורך להגיע לרמות מדיטטיביות גבוהות. לכן גם אנשים שמגיעים אלינו ללא נסיון של פרקטיקות רוחניות, יכולים לחוות וליהנות מאפקטים האלה גם בתחילת דרכם.

במעמד תהליך העומק רוחניות פרקטית - שלב 1, אנחנו מלמדים אתכם איך לבצע את הנשימה המעגלית בצורה עצמאית לגמרי, ובגלל שמדובר פה במצבי טראנס ופורקן רגשי חזק, הפרקטיקה הזאת חייבת לעבור אליכם בחניכה אישית או קבוצתית. זה לא משהו שאנחנו מלמדים בצורה דיגיטלית וזה לא משהו שאתם רוצים לנסות על עצמכם מבלי שעברתם ליווי. 


כבר בתהליך העומק איתנו, אתם תרגישו הקלה רגשית גדולה, כאילו עומס האבנים שהיו קשורות אליכם שנים, פשוט משתחרר, מאפשר לכם להשקיע משאבים אנרגטיים בדברים שבאמת חשובים לכם. להתקדם, לצמוח, לגדול, להתרחב. כל אותם הדברים שלא יכולתם לאפשר לעצמכם רגשית לפני.

נשימה מעגלית

תנועות T.R.E

רעד הוא משהו שהאנושות מתייחסת אליו היום בצורה פתולוגית, וכך כל פעם שרעד מתחיל להיווצר, אנשים תופסים זאת כאקט גופני שלילי והולכים לרופא או לנויירולוג, על מנת שאלה ירשמו להם כדורים להרגעה.

 

מה אם היינו אומרים לכם שרעד, זו דווקא תגובה סומטית חיובית של מערכת שמנסה לשחרר טראומה החוצה. חיות יודעות לרעוד את הטראומות שלהם בצורה אפקטיבית, וכך מונעות את הפגיעה ברקמות החיבור, מה שגורם להם לנוע בחופשיות ולהמשיך את חייהן. אצל בני אדם הסיפור הוא אחר לגמרי. בגלל שאין לאנשים את הידע האינטואיטיבי והאינטלקטואלי לגבי רעד, כשזה מתחיל להיווצר, הם עושים כל דבר כדי לעצור אותו אבל לא להשתמש בו.

 

רעד הוא כל כך חיובי, שהוא יכול לשחרר אמוציות תקועות בדרך מאוד אפקטיבית וישירה שלא דורשת את האמונות שלכם. בבית המימד הפנימי, אנחנו מלמדים אתכם את המכניקה לשחרור רעד.

 

™Tension & Trauma Releasing Exercises) TRE) הם ראשי תיבות של תרגילי שחרור מתח וטראומה.

 זו טכניקה העושה שימוש בתרגילים לצורך שחרור דחק (סטרס) ומתח שהצטברו בגוף כתוצאה מנסיבות חיים יומיומיות, מסיטואציות קשות, ממצבי דחק אקוטיים או מתמשכים, או מחוויות חיים טראומתיות.

מדובר בסדרה של תרגילים שעוזרים לשחרור מתח עמוק מהגוף על ידי הפקת תהליך רצוני של רעד בשרירי הגוף מאזור האגן ועד למרכז הגוף, הכתפיים והידיים. ייחודיות הטכניקה הזו טמונה בעובדה שמקוד נרעד טמון עמוק בתוך ליבת שרירי המותניים. הרעידות העדינות האלה מהדהדות כלפי חוץ לאורך עמוד השדרה ומשחררות מתח מהעָצֶה (סקרום) ועד הגולגולת.

 

התרגילים הם סדרה פשוטה של מתיחות שמשתמשים בהן בכדי לעורר בעדינות את רעידות השרירים הרצוניות האלה. אפילו שיש אלפי אנשים ברחבי העולם משתמשים ב- ™TRE ככלי יעיל לשחרור דחק טראומתי כרוני, מתח פיזי וטראומה נפשית, הגישה הזו היא עדיין אזוטרית לרוב האנשים. השיטה נוצרה על מנת לאפשר לגוף להיפטר ממתח פיזי שכלוא עמוק בתוך הגוף ולהחזיר את הגוף לאיזון הטבעי, שבו כל המערכות פועלות בהרמוניה. הריפוי מתרחש במספר רמות שונות, פיזיות וגם רגשיות. 

 

היתרונות עליהם מדווחים משתמשים כוללים:

 • פחות דאגה וחרדה הפחתה בתסמיני הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), יותר אנרגיה וכושר עמידה, שינה טובה יותר, הפחתה בכאבי שרירים ובכאבי גב, גמישות גבוהה יותר, חוסן נפשי גבוה יותר

 • מפחית תסמיני טראומה עקיפה (Vicarious Trauma), ריפוי פציעות ישנות

 • הפחתה ברמת חרדה הקשורה במחלה קשה, הקלה ממחלות כרוניות.

בבית המימד הפנימי אנחנו משלבים את ה TRE בתוך הפרוטוקולים השונים של הנשימה המעגלית, ובכך מאפשרים לגוף לפרוק עוד יותר רעד, במעמד סשן של שחרור טראומות. שילוב של שתי השיטות מביא לתוצאות אפקטיביות ומשדרג את איכות התרגול לרמה חדשה שלא הכרתם עד היום.

דור שמאי מעביר סשן נשימות בסטודיו
TRE
אילוסטרציה של מדיטציה עם צ׳אקרות

מדיטציות
HRV - BPV

עבור רוב האנושות, מדיטציה זה מונח אמורפי שלא מרמז על שום אפיק פרקטי לחיים. זה בגלל שרוב האנשים לא יודעים איך לעשות את זה נכון ואפקטיבי.

 

כבר במעמד של רוחניות פרקטית שלב - 1, בזכות התרגול של הפראנאיאמה והנשימה מהעגלית, אנחנו מסגלים לעצמנו בינה חדשה לאנרגיה, אנחנו לומדים איך לשבת נכון ולבצע את הפרקטיקה במהלך היום. האיזון הכימי ושחרור הטראומות, מאפשרים לנו את הפניות, על מנת לגלות חזית חדשה בדרך הרוחנית והיא המדיטציה. ביצוע של טכניקות HRV ו BPV זו הדרך הפשוטה ביותר עבור כניסה למצבי אלפא עמוקים וכמובן לגלי תטא תוך תרגול עקבי. 

 

המונח HRV משמע Heat rate variability - כלומר הורדת קצב פעימות הלב לדקה.

המונח BPV משמע Blood pressure variability - כלומר הורדת לחץ הדם.

בשיטת המדיטציה הזאת, אנחנו מיישמים שתי טכניקות שתפקידן להוריד את קצב פעימות הלב ואת לחץ הדם לסירוגין, עד שהגוף מגיע לכדי ניתוק ושימוש בנשימה מדיטטיבית שנלמדת בתהליך. הפרוצדורה הזאת מיושמת דרך הרדמה פרוצדורלית של הגוף הפיסי, בזמן שהתודעה נשארת ערה. כך לאט לאט אנחנו מפסיקים להרגיש ולהזדהות עם הגוף, וצוללים לתוך תטא.

 

רק כשאנחנו שוקעים לגלי תטא - האגו שלנו קרס מספיק כדי שנוכל לקבל אינפורמציה ויזואלית ולהוריד מידעים מהתודעה. הגלים מאפשרים חיבור עמוק יותר בחוויה, הדרכה גבוהה, שימוש באינטואיציה, חיבור פנימי, יצירת טרנספורמציה והרחבת התודעה.

 

רוב האנשים בעולם המודרני לא באמת עושים מדיטציה. אין להם את הפניות ואת ההכלה הרגשית לשבת בצורה ממושכת ולהיות בריכוז על נשימות או על אובייקט. מדיטציה זה אפקט שקורה כשאנחנו מתרגלים מצבים של ניתוק, לכן מדיטציה זה לא משהו שאנחנו עושים, זה משהו שקורה לנו.
 

טכניקות ה HRV וה BPV, זה שער מאוד אפקטיבי להגיע לגלי אלפא עמוק ותטא בצורה מהירה וטכנית. השיטה הזאת מאמנת אותנו לעבוד בסביבה פנימית של פחמן דו חמצני עשיר עם נשימה ארוכה, ובכך להעיל את המערכת הפרה סימפטטית ולהוריד בצורה סיסטמטית את מהירות גלי המוח שלנו עד לרמה של מדיטציה עמוקה.

אילוסטרציה של מדיטציה עם צ׳אקרות
​מדיטציות HRV - BPV

כלים מיוחדים להתעלות רוחנית

העבודה הסומטית היא לא הדרך היחידה להרים את הסטנדרט הרגשי שלנו. יש לנו מגוון של פרקטיקות מעטפת ליומיום, שלוקחות מעט מאוד זמן אך עם אפקט עוצמתי לכל היום. הכלים האלה לא יחליפו את הפרקטיקות הבסיסיות של הפראנאיאמה, הנשימה המעגלית והמדיטציה, ויחד עם זאת, השילוב שלהם עם המיומנויות הסומטיות, משדרג את התהליך הרוחני בצורה חד משמעית.

 

דרך כלי מעטפת להתעלות רוחנית אנחנו מעלים את התדר שלנו, מחווטים את תת המודע בנרטיב חיובי של יצירה והוכרה. אנחנו לומדים איך לייצר כוונה, איך לטהר את המערכת הפיסיולוגית והאמוציונלית ואיך לפעול מתוך הלב.

יישום של עקרונות אלה יגביר את האפקט של העבודה הרוחנית, עם נתיב תזונה לטיהור מזיהומים ודלקות, הדרך להיות בתדר של הוכרה במהלך היום, איך זמן לעצמנו נסיבות לחיים בעזרת כוונה ואיך לשחרר רגשות שליליים, עוד הרבה לפני שהם מותמרים לכדי טראומה. כלים מיוחדים להתעלות רוחנית מכילים בתוכם פרקטיקות טבעיות אך גם כאלה שמאפשרות חלונות הצצה למימדים גבוהים יותר. במעמד רוחניות פרקטית שלב 1 - אנחנו עוברים על מגוון אופציות ליום יום ולאירועים מיוחדים.

גלו את עקרונות השלב החמישי של היוגה - פראטיאהארה עבור כינוס ושחרור של תלות בגירויים חיצוניים ומסיחי דעת. כאן אנחנו מאפשרים לעצמנו להיכנס לצום מנטלי ולנקות את גירויי הדופאמין מתוך הגוף.

Facetune-20-02-2023-22-47-32.jpg
כלים להתעלות רוחנית
13_edited.jpg
דור שמאי מעביר שיעור בסטודיו

מודלים אזוטריים להבנת המציאות

תהליך של התעוררות רוחנית מתבצע בכמה שלבים

השלב הראשון של ההתעוררות הוא אינטלקטואלי. זו הדרך שהגעתם אלינו. קראתם מאמר או ראיתם סרטון, התחברתם לתוכן ועכשיו אתם פה. לאחר שצפיתם בתוכן או במילים אחרות קראתם בתפריט, עכשיו זה הזמן לאכול. אז השלב השני של ההתעוררות, אחרי הכרה אינטלקטואלית, אתם באים להתנסות בדברים שקראתם עליהם, רק שעכשיו זה בצורה ישירה.

בגלל החשיבות הגדולה שיש לאינטלקט בתחילת התהליך הרוחני, במעמד של רוחניות פרקטית שלב 1, אנחנו מחויבים להעניק לכם את הרפרנסים התיאורטיים החשובים ביותר. אלה בדיוק המודלים שמהם אנחנו למדנו בתחילת דרכנו, משמע אותו המידע שהביא אותנו להיות מורים ומעבירי תהליכים.

זה לא סתם מידע. אלה קידודים של אבולוציה תודעתית

אם תחפרו ותתעמקו מספיק, אתם תוכלו למצוא מקורות של מיומנויות כאלה, כשכל פרקטיקה היא עולם בפני עצמו שיש לחקור ולתרגל כדי לחוות את החוויה הישירה של מה שמתאפשר, וזה לעומת הבנה קונספטואלית ואינטלקטואלית, מה שרוב האנושות מסתפקת בו.

אבל אם תעשו את עבודת המחקר אתם בסופו של דבר תגיעו לטכניקות השונות ואולי אפילו תאפשרו לעצמכם להתעמק במשהו. אחרי הכל, העידן של ההתעוררות הקולקטיבית מביא איתו ערמות של תכנית וערוצים לצפות בהם, אבל בגלל המבחר העצום בתוך עולם הרוחניות,

קשה מאוד לעשות בו סדר או לשייך את כל האפיקים למשהו קוהרנטי. אבל זה שזה קשה לא הופך את זה לבלתי אפשרי, ולמעשה, עבורי זה הדבר הטבעי ביותר לעשות, לכן בתהליכים איתי אני עושה לאנשים סדר מא' ועד ת', ופורס עבורם בצורה מובנת קוהרנטית ומדויקת, לא רק את הפרקטיקות, אלא גם את המפות והמודלים האזוטריים, שדרכם אפשר לייצר תפיסה והכלה חדשה לגמרי למציאות, ללא כל מאמץ.

כל מפה כזו היא קוד, נתיב חדש לגמרי שמשנה את כל הפרספקטיבה, וגורם לכל אדם להעריך כל החוויה שלו מחדש. אנחנו קוראים לזה קידוד, רק בגלל הסיבה הפשוטה, שברגע שאתם שומעים ובמיוחד מרגישים את התוכן הזה - אין דרך חזרה. אתם אף פעם לא תוכלו לפסוע אחורה לתפיסה הישנה, כי מעכשיו יהיה לכם את מה שחיפשתם, וזה תשתית ושורשים של הבנה חדשה לגמרי.

כל קידוד כזה שעוברים, מזעזע ומרחיב את התודעה בצורה סימולטנית, מחזיר לכם את היכולת להיזכר בפוטנציאל הפנימי שלכם, ובכח שיש בכם לבצע שינויים, וליישם את השליחות שלכם על כדור הארץ. לכן הקידודים חשובים לא פחות מהפרקטיקות שאנחנו מעבירים.


מהם הקידודים?

 1. טראומות - היכולת להכיל את העובדה שכל דפוס נפשי או כאב פיסיולוגי שלא נוצר כתוצאה מחבלה, הוא אפקט ישיר של כאב ישן שעדיין תפוס בתוך הרקמות שלנו, מנהל כח החלטה ותגובה שיוצאת מתוכנו. איך זה קורה, מה האפקטים המנטליים והגופניים עקב טראומות ומה אנחנו עושים כדי לשחרר את המערכת. אנשים היום הם קורבנות של טראומות, אבל יש לנו את הדרך הסומטית והאפקטיבית ביותר לשחרר אותן החוצה.
   

 2. המכניזם של 8 שלבי היוגה והקשר של פעילות גלי מוח על הארה רוחנית - רוב האוכלוסיה המערבית מכירה רק את השלב ה 3 של היוגה והוא אסאנה. תנועות עבור ניהול פיסיולוגי נכון. אבל זה רק אספקט אחד מתוך טכנולוגיה שלמה שמגלה לנו את המכניקה האולטימטיבית של הגעה לפיק היכולת האנושית. כל עליה לזרוע מתקדמת יותר, משפיעה על פעילות המוח, מרמות של דרמה ועד לרמות של מיקוד, צלילות, ואינפורמציה ספונטנית שמתחילה לרדת בחוויה באופן עקבי.
   

 3. מודל התפתחות התודעה האנושית - מודל הספירלות: 
  המפה האולטימטיבית עבור תשתית ההתפחות הרוחנית ואחד הקידודים החשובים ביותר להרחבת התודעה, הכלה של קבוצות ערכים שונות בחברה, היכולת לתקשר בצורה אפקטיבית וראויה עם אנשים בקצוות ערכים שונות, היכולת לבחור עיסוק וזוגיות תואמת, מודעות לגבי השלבים הבאים בתהליך שלכם ועוד. לאחר הקידוד הזה האנושות מפסיקה להיות חידה.

   

 4. מודל הוויברציה הרגשית - עכשיו כשאנחנו מבינים מה שלבי ההתפתחות והתפיסות שאנחנו יכולים לסגל, כאן מבינים שעליה בשלבי המודעות הוא נגזרת של סטנדרט רגשי. כל עליה או ירידה בסטנדרט הרגשי, תגרור תפיסה, פרודוקטיביות, אינטלקט, תגובות, פעילות גלי מוח שונה וקבלת החלטות אחרים. אם המציאות החיצונית היא תמיד השתקפות של מצב הרגש שלנו, כדאי שנקע איך נראית הסקאלה הזאת, ואיך אנחנו יכולים לעלות בסולם הזה.
   

 5. מודל הנשמות ופרוטוקול התת מודע - אחת מהחידות הגדולות ביותר, ואולי אחד מהפחדים המשמעותיים באנושות, זו החרדה והפחד סביב נושא המוות. זה קורה בגלל שהתרבות שלנו מתנה ומתכנתת את המודעות של הכלל, בעזרת פרספקטיבות תאיסטיות ואתאיסטיות שמבוססות על קונספטים בלבד, ולא מקרבות את האנושות ולו במטר, לעבר האמת. אם אנחנו יודעים לאיזה תוכן אזוטרי לפנות או אילו פרקטיקות לעשות כדי לחשוף את כל המידע לגבי חיים קודמים, עולם הנשמות והתת מודע פותח בפנינו חזית חדשה של תגליות, תובנות ושליחות על כדור הארץ.
   

 6. מודל היוגאס - למה האנושות עוברת התעוררות קולקטיבית, איך המעבר יראה והאם זה קרה בעבר. כאן אנחנו מדברים על מודל שמסביר את המחזורים של הקריסה והנסיקה האנושית בכל נקיפה פלנטרית. בעזרת המודל הזה אנחנו יכולים להתנער מהקונספטים הקונבנציונליים, ולהבין למה יש כל כך הרבה סימנים לחיים, הרבה לפני 3600 לפני הספירה. בכל עידן מעבר, האנושות מתאפיינת באספקטים רוחניים שונים ויכולות אחרות שיראו חשוכות או מתקדמות הרבה מעבר למה שלימדו אתכם עד היום.
   

 7. צ'אקרות - מהם כל אותם המעברים והצינורות האנרגטיים שמובילים את כח החיים בגוף שלנו, איך מפעילים את מערכת האנרגיה הרוחנית שנמצאת מתחת לאינפורמציה הגסה בדם שלנו? מהן המשמעות הישירה וההשפעות של כל צ'אקרה ומהן הדרכים והפרקטיקות בחיים עבור איזון כל מרכז אנרגטי. לאחר הקידוד הזה, אנחנו נדע לזהות מה מקור התקיעות שלנו, אילו מרכזים פעילים ואילו צריכים לעבור ריפוי.
   

 8. מימדים - מה בונה את המרקם של המציאות, מהם התשתיות שעליהן בנוי המימד התלת מימדי שבו אנחנו חיים והאם יש דרך לצאת ממנו ולחוות פרספקטיבות של מימדים גבוהים יותר. במודל הזה אנחנו מסבירים את המכאניקה של היקום הפיסי, הדואליות שנוצרה בתודעה, איך מתגברים מעל לפיסיולוגיה, מהו הגשר הרוחני שמימד 4 מציע ואיך האנושות עוברת דרכו היום? מהו המימד החמישי ומאילו מימדים נוספים אנחנו יכולים לדלות אינפורמציה במישור הפיסי.

מודלי איזוטרים
bottom of page